Klubmesterskab kl. A-B-og C

  Licens Navn Snit KM Dist KM Dist KM Dist
1 112930 Henning Christensen 41,88 400    
2 117343 Kim Gaarsmand 41,63 400    
3 110055 Gert Eriksen 31,27 400    
4 113794 Tage S. Andersen 28,95 400    
5 112664 Jørgen P. Jørgensen 27,31 400    
6 111294 Jakob Hansen 26,88 400    
7 115630 Jan Rosager 17,79 400    
8 111230 Thomas Kristensen 14,65 400    
9 114896 Kurt Dalgaard 14,09 400    
10 115631 Søren Rosager 13,94 400    
11 116261 Lars Krammager 13,55 400    
12 112632 Arne Nielsen 13,03 400    
13 116581 Jan T. Sørensen 12,25 400    
14 117606 Benny Rasmussen 11,65 400    
15 117105 Daniel Bigum 10,93   300  
16 120439 John Andersen 10,23   300  
17 117942 John Glen Feldthusen 10,19   300  
18 117682 Flemming Arentsen 9,08   300  
19 111738 Freddy Madsen 9,01   300  
20 116736 Finn Olsen 7,01   300  
21 112627 Leif Thestrup 6,99   300  
22 119085 Bendt Birknend 6,9   300  
23 120027 Anders Schlüter 6,87   300  
24 117145 Kurt G. Madsen 6,73   300  
25 113798 Leif Lønberg 6,7   300  
26 119749 John Frandsen 6,6   300  
27 120602 Jan Birgersted 6,35   300  
28 120635 Frank Bjerg 6,32   300  
29 113615 Knud Erik Videsen 5,64   300  
30 120634 John Mortensen 5,45   300  
31 120977 Per Balsvard 5,41   300  
32 120755 Ai Si Tran 5,4   300  
33 120601 Torben Poulsen 5,24   300  
34 114141 Kaj Johansen 5,14   300  
35 111887 Villy Kristensen 4,89     200
36 116632 Henning J. Nielsen 3,98     200
37 118765 Silas Duerlund Jørgensen 3,94     200
38 117778 Arvig P. Finsen 3,93     200
39 118343 Ivan Birkemose 3,92     200
40 120613 Allan Holm 3,9     200
41 121505 Villy Christensen 3,86     200
42 111598 Karin Dalsgaard 3,86     200
43 120605 Poul Thomsen 3,85     200
44 120614 Carsten Laugesen 3,67     200
45 111768 Helge Larsen 3,6     200
46 116254 Asger Rosager Sørensen 3,54     200
47 114036 Mogens Græns 3,14     200
48 118541 Bjarne Hundahl 3,1     200
49 111858 Johannes Sørensen 2,81     200
50 120619 Vagn Sørensen 2,64     200
51 112349 Jørgen Larsen 2,61     200
52 113555 Egon I Hansen 2,32     200
53 120750 Mads Nielsen 2,3     200
54 118740 Ib Jensen 1,96     200

Tilmelding skal ske senest 1. August. Herefter kan man aftale spilledato indenfor gruppen.

Der bliver 3 klubmestre, kl. A-B-C, fordelingen afhænger af tilslutningerne.

Der spilles alle mod alle i de 3 puljer.

Afsluttes 1. juni 2019