Nyttige links

Navn

Funktion/ webside

Mail adresse

Telefon

Telefon fast

Tvedhallen

www.tgitved.dk 

 

62 21 64 39

 

John Glen Felthusen

Formand for hallens drift

feldthusen@tvedmail.dk

20 28 53 69

62 21 04 73

Kent Jensen

Tvedhallens inspektør

 

30 10 70 80

 
         

Sydfyns Billard Klub

www.sydfynsbillaklub.dk

sydfynsbillardklub@stofanet.dk

   

Kurt Dalgaard

Formand

kurt@familien-dalgaard.dk

25 12 15 48

 

Henning Christensen

Kasserer

hc@fynskebank.dk

20 74 42 51

62 20 62 22

Flemming Arentsen

Turneringsleder

flemming.arentsen@gmail.com

 

62 21 61 29

Kim Gaarsmand

B-medlem

kim.gaarsmand@hotmail.com

22 65 82 11

64 73 33 78

Leif Thestrup 

B-medlem/ Webmaster

leifth@svendborgmail.dk     
         

Leif Thestrup

Postmodtager/tu-ass

leifth@svendborgmail.dk

40 14 33 21

62 22 16 85

         

Holdledere

       

Kim Gaarsmand

1.DIV

kim.gaarsmand@hotmail.com

22 65 82 11

64 73 33 78

Jan Rosager

3.DIV. Hold 1

rosager@stofanet.dk

30 13 99 54

 

Kurt Dalgaard

3. DIV. Hold 2 

kurt@familien-dalgaard.dk

25 12 15 48

 

Leif Thestrup

Serie 2 hold 1

leifth@svendborgmail.dk

40 14 33 21

62 22 16 85

                        

Serie 2 hold 2

                                

                        

                        

Leif Lønberg

Serie 3 hold 1

leifloenberg@gmail.com

88 33 53 50

24 99 01 05

Sarah Navne

Serie 3 hold 2

sarah.navne@gmail.com

61 65 43 16

 

Kurt G. Madsen

OB Hold 1

kurtgmadsen@gmail.com

22 47 40 70

 

                        

OB Hold 2

                 

                    

                         

Mogens Græns

OB Hold 3

mogens.g@youmail.dk

23 20 33 05

 

Kurt Dalgaard

OB Hold 4

kurt@familien-dalgaard.dk

25 12 15 48

 

Knud E. Videsen

OB hold 5

k.videsen@yourmail.dk

29 17 94 28

 

Flemming Arentsen

2 m. Carambole

flemming.arentsen@gmail.com

27 20 82 29

 

         
         

DDBU

www.billardresultater.dk

     

Hanne Rasmussen

FAX 97 18 29 37

hanne@ddbu-admin.dk

   

Peter Lund

 

dsl262170@vip.cybercity.dk

40 11 46 13

 

Sv. Aage Hansen

 

svh56@live.dk

42 15 85 36

32 14 41 00

DDBU http://www.billardresultater.dk/    
Hanne Rasmussen FAX   97 18 29 37   hanne@ddbu.dk
       
Sv. Aage Hansen   42 15 85 36 svh56@live.dk
Navn
Funktion Telefon Mail adresse
Tvedhallen  http://www.tgitved.dk/ 62 21 64 39  
         
Kent Jensen Tvedhallens inspektør 30 10 70  80                  
       
       

 

Sydfyns Billard Klub Mail; sydfynsbillardklub@stofanet.dk

billardbriller i fuld styrke. Følg linket:
http://www.brillecentret.dk/category/Snookerbriller.7-3.html

Mvh DDBU; http://www.ddbu.dk

Billardresultater fra DDBU; http://www.billardresultater.dk

Søren Søgaard; www.billard.dk

Bristol Billardklub; http://www.bristolodense.dk

Mit Svendborg; www.mitsvendborg.dk

Tved Gymnastik og Idrætsforening  www.tgitved.dk/

Billardskolen  http://www.billardskolen.dk/news.php




Leif Thestrup
Webmaster

leifth@svendborgmail.dk